[us_page_title description=”1″ align=”center”]

اعضای سازمان نظام مهندسی دانش‌آموخته رشته‌ی عمران در صورت ثبت‌نام و حضور در کارگاه های آموزشی هفتمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد که در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود و کنفرانس که در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک ارتقا پایه دریافت خواهند کرد.

براساس اعلام اداره کل دفتر مقررات ملی ساختمان با توجه به این‌که دانش‌آموختگان رشته عمران که عضو سازمان نظام مهندسی هستند، به ترتیب با توجه به سرفصل­های ذکر شده در رشته عمران می‌توانند برای دریافت ارتقای پایه در هفتمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد ثبت‌نام کنند.

در هفتمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد سخنرانی اساتید و صاحبنظران برجسته داخلی و خارجی، کارگاه‌های آموزشی، معرفی طرح برتر فولادی کشور، معرفی چهره برجسته فولادی کشور، غرفه‌های ویژه نمایشگاهی شرکت‌های معتبر و برگزیده داخلی و خارجی و پنل‌های تخصصی تشکیل می‌شود.

۶ کارگاه تخصصی این کنفرانس از ۳۰ بهمن ماه تا ۲ اسفند ماه ۹۵ در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

دفتر امور مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، سرفصل‌‌های ارتقای پایه هفتمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد را در ۴ دوره تعیین کرد.


بنابر تایید این سازمان سرفصل های هر بخش به شرح زیر اعلام شد :

۳۱۹ : عمران – نظارت ( ۲ به ۱ ) روش های اجرا و کنترل اتصالات در سازه های فولادی (هزینه کل دوره + شرکت در کنفرانس ۳۰۰.۰۰۰ تومان)

۳۲۳ : عمران – محاسبات ( ۳ به ۲ ) طراحی اتصالات در سازه ­های فولادی  (هزینه کل دوره  ۲۴۰.۰۰۰ تومان)

۳۲۸ : عمران – محاسبات ( ۲ به ۱ ) طراحی لرزه ای ساختمان های فولادی به روش LRFD (هزینه کل دوره + شرکت در کنفرانس ۳۰۰.۰۰۰ تومان)

۳۳۲ : عمران – محاسبات ( ۲ به ۱ ) سیستم های سازه ای ساختمان های بلند  (هزینه کل دوره  ۱۰۰.۰۰۰ تومان)

کارگاه های تایید شده به شرح زیر می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید